• Thuis programma

    Datum/tijdThuisUitAccommodatieVeldDetails
    27 feb. 20:30Houten 1Geinoord 1Sportpark Oud Wulvenveld 2
    28 feb. 20:00Houten VR30+1VSC VR30+1Sportpark Oud Wulvenveld 6 pupillenveld
    29 feb. 08:30Houten JO15-3AS'80 JO15-2Sportpark Oud Wulvenveld 2
    29 feb. 09:00Houten JO13-2Elinkwijk JO13-2Sportpark Oud Wulvenveld 4
    29 feb. 10:15Houten JO14-2RKTVC JO14-1Sportpark Oud Wulvenveld 2
    29 feb. 11:45Houten 2vv Jonathan 2Sportpark Oud Wulvenveld 4
    29 feb. 12:00Houten JO14-1AFC JO14-1Sportpark Oud Wulvenveld 2
    29 feb. 15:30Houten 7Jonathan 4Sportpark Oud Wulvenveld 2
    29 feb. 15:30Houten 6Focus '07 5Sportpark Oud Wulvenveld 4
    1 mrt. 10:30Houten 7VVIJ 6Sportpark Oud Wulvenveld 4

    Bekijk het volledige thuis porgramma

  • Uit programma

    Datum/tijdThuisteamUitStatusDetails
    26 feb. 19:30Spakenburg JO19-1Houten JO19-2Te spelen
    29 feb. 10:30DEM (RKVV) JO13-1Houten JO13-1Te spelen
    29 feb. 12:00DVSU 2Houten 3Te spelen
    29 feb. 14:30OFC JO19-1Houten JO19-1Te spelen
    1 mrt. 11:00Aurora VR1Houten VR1Te spelen
    1 mrt. 11:00UVV 5Houten 6Te spelen
    1 mrt. 11:00Hercules 4Houten 3Te spelen
    1 mrt. 11:00Vreeswijk 3Houten 8Te spelen
    1 mrt. 11:00Allen Weerbaar 4Houten 4Te spelen

    Bekijk het volledige uit programma

  • Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Oefenwedstrijd

    Houten 1

    VS

    Geinoord 1

    27 februari 202020:30 uur
    Sportpark Oud Wulven veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Vrouwen 1

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Aurora VR1

    VS

    Houten VR1

    01 maart 202011:00 uur
    Sportpark Hoog Weerdenburg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stand Heren 1 - 3e klasse D

    PositieTeamGSPT
    1Houten 11641
    2Jonathan 11641
    3Brederodes 11640
    4Hercules 11630
    5DESTO 11628
    6FZO 11626
    7SC Everstein 11622
    8Voorwaarts 11622
    9HSSC'61 11619
    10DVSU 11618
    11Vriendenschaar 11610
    12OSM '75 1168
    13Focus '07 1168
    14Kockengen 1167
  • Stand Vrouwen 1 - 3e Klasse B

    PositieTeamGSPT
    1Wilhelmina VR11336
    2Olympia VR11334
    3Teisterbanders VR11328
    4RVC '33 VR11323
    5Antibarbari VR21420
    6Soest SO Vr11419
    7VVIJ VR11419
    8DSC VR11213
    9Aurora VR11312
    10OJC ROSMALEN VR2127
    11Saestum VR1127
    12Houten Vr1133