• Houten 1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dongen, Hans vanOverige stafStandaard functie
    Edelman, MaximTechnische staf
    Mulder, IanOverige stafTeammanager
    Reinhard, KevinTechnische stafTrainer/coach
    Reinhard, KevinOverige stafTeammanager
    Schagen van Leeuwen, JacquesTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sloof, TeunisTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vaal, Eric deMedische stafVerzorger
    Wieser, JurianTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00-21:45 Veld 1 Kleedkamer 10
    Donderdag 20:00-21:45 Veld 1 Kleedkamer 10
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamDetails
    28 mei. 14:30Houten 1SC Everstein 1
    4 jun. 14:30Vriendenschaar 1Houten 1
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    21 mei. 14:30OSM '75 1Houten 11 - 3
    14 mei. 14:00Houten 1Odysseus '91 14 - 4
    10 mei. 20:00DVSU 1Houten 13 - 2
    7 mei. 14:00Houten 1EDO (U) 12 - 3
    30 apr. 14:00Voorwaarts 1Houten 11 - 1
    23 apr. 14:00Houten 1DESTO 13 - 1
    16 apr. 14:30Brederodes 1Houten 10 - 2
    9 apr. 14:00Houten 1Lopik 14 - 0
    2 apr. 15:00Hercules 1Houten 10 - 4
    26 mrt. 14:00Houten 1HSSC'61 14 - 0
    22 mrt. 20:30Houten 1Brederodes 18 - 0
    19 mrt. 14:30Focus '07 1Houten 10 - 5
    5 mrt. 14:30SC Everstein 1Houten 10 - 4
    26 feb. 14:00Houten 1DVSU 11 - 1
    19 feb. 14:00EDO (U) 1Houten 13 - 0
    12 feb. 14:00Houten 1OSM '75 17 - 0
  • Poulestanden Houten 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDO (U) 124213062224066
    2Houten 124163574304451
    3DESTO 124134750391143
    4DVSU 124125756381841
    5Hercules 1241131049381136
    6Lopik 124112115052-235
    7Brederodes 124104105450434
    8SC Everstein 1249695651533
    9Vriendenschaar 1249695352133
    10Odysseus '91 1249693737033
    11HSSC'61 12474134158-1725
    12Focus '07 12448123151-2020
    13Voorwaarts 12455143966-2720
    14OSM '75 12403212492-683
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bokarroua, SofianeTeamspeler
    Brilleman, RichardTeamspeler
    Bronk, ThomasTeamspeler
    Dongen, Pim vanTeamspeler
    Haas, Mike deTeamspeler
    Hauwert, Rick JuniorTeamspeler
    Hup, JackyTeamspeler
    Jankovits, IstvanTeamspeler
    Johan, LarsTeamspeler
    Kool, RobinTeamspeler
    Peek, PascalTeamspeler
    Polman, LeonTeamspeler
    Schuin, JesseTeamspeler
    Tolenaar, DennisTeamspeler
    Vaal, Mitchel deTeamspeler
    Vos, Milan deTeamspeler
    Vreden, Rody deTeamspeler
    Zelst, Maarten vanTeamspelerDoelverdediger

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.