• Houten 1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Edelman, MaximTechnische staf
    Mulder, IanOverige stafTeammanager
    Reinhard, KevinTechnische stafTrainer/coach
    Reinhard, KevinOverige stafTeammanager
    Schagen van Leeuwen, JacquesTechnische stafAss.-trainer/coach
    Sloof, TeunisTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Vaal, Eric deMedische stafVerzorger
    Wieser, JurianTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00-21:45 Veld 1 Kleedkamer 10
    Donderdag 20:00-21:45 Veld 1 Kleedkamer 10
  • Programma

    DatumThuisteamUitteamDetails
    1 okt. 14:30Brederodes 1Houten 1
    8 okt. 14:00Houten 1DVSU 1
    15 okt. 14:30Vriendenschaar 1Houten 1
    29 okt. 14:00Houten 1VVIJ 1
    5 nov. 14:30Woerden 1Houten 1
    12 nov. 14:00Houten 1Nieuw Utrecht SV 1
    19 nov. 14:30Lopik 1Houten 1
    26 nov. 14:00Houten 1NiTA 1
    3 dec. 14:00Zwaluwen Utrecht '11 1Houten 1
    10 dec. 14:00Houten 1IJFC 1
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    24 sep. 14:00Houten 1JSV Nieuwegein 12 - 1
    17 sep. 14:00Houten 1Veenendaal 11 - 3
    10 sep. 17:00AFC Quick 1890 1Houten 10 - 4
    3 sep. 14:00Houten 1Hercules 12 - 1
    14 jun. 20:00Houten 1DESTO 10 - 1
    11 jun. 14:30Houten 1TOV 12 - 1
    4 jun. 14:30Vriendenschaar 1Houten 11 - 4
    28 mei. 14:30Houten 1SC Everstein 15 - 0
    21 mei. 14:30OSM '75 1Houten 11 - 3
    14 mei. 14:00Houten 1Odysseus '91 14 - 4
  • Poulestanden Houten 1 ( 3e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1NiTA 111003033
    2Nieuw Utrecht SV 111002023
    3Houten 111002113
    4VVIJ 111002113
    5Brederodes 110102201
    6IJFC 110102201
    7DVSU 110101101
    8Zwaluwen Utrecht '11 110101101
    9Elinkwijk 100000000
    10JSV Nieuwegein 1100112-10
    11Lopik 1100112-10
    12Woerden 1100102-20
    13Vriendenschaar 1100103-30

    Poulestanden Houten 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 18 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veenendaal 132108357
    2Houten 132017436
    3Hercules 131116424
    4AFC Quick 1890 13003010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bennay, Zakaria ElTeamspeler
    Biekman, BraytonTeamspeler
    Bronk, ThomasTeamspeler
    Dongen, Pim vanTeamspeler
    Haas, Mike deTeamspeler
    Hup, JackyTeamspeler
    Johan, LarsTeamspeler
    Kohler, KevinTeamspeler
    Kool, RobinTeamspeler
    Legemaate, JoeriTeamspeler
    Mol, SvenTeamspeler
    Peek, PascalTeamspeler
    Posthouwer, LiamTeamspeler
    Scholts, BartTeamspeler
    Tolenaar, DennisTeamspeler
    Vaal, Mitchel deTeamspeler
    Venus, MelvinTeamspeler
    Vos, Milan deTeamspeler
    Vreden, Rody deTeamspeler
    Özkarakoc, BerkantTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.