• Houten 4 VE zaterdag speeldag man

  • S.V. Houten 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hautvast, DionOverige stafTeammanager
    Tiel, Pieter vanOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Wiss, JasperOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 19:30-20:45 Veld 4 Kleedkamer 8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 jun. 12:15Rivierwijkers 5 - S.V. Houten 4Sportpark Koningsweg
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    25 meiHouten 4 (zat)EDO (U) 81 - 2
    11 meiSV Vechtzoom 2Houten 4 (zat)2 - 2
    4 meiEDO (U) 8Houten 4 (zat)3 - 3
    6 apr.Odin 4Houten 4 (zat)2 - 0
    30 mrt.Houten 4 (zat)Bilt De FC 32 - 3
    23 mrt.Houten 4 (zat)Domstad Majella 31 - 1
    20 mrt.Sporting '70 2Houten 4 (zat)4 - 2
    16 mrt.Hercules 10Houten 4 (zat)1 - 2
    9 mrt.Odysseus '91 6Houten 4 (zat)0 - 0
    2 mrt.Houten 4 (zat)Hercules 112 - 2
    17 feb.Houten 4 (zat)Odin 41 - 4
    3 feb.Houten 4 (zat)VSC 54 - 0
    27 jan.Bilt De FC 3Houten 4 (zat)7 - 3
  • Poulestanden S.V. Houten 4 ( 5e klasse 17 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bilt De FC 321180384354954
    2EDO (U) 822113856381836
    3Hercules 1020111856391734
    4Hercules 112210486160134
    5Domstad Majella 3229584749-232
    6Odin 42193958391930
    7SV Vechtzoom 2219398074630
    8Sporting '70 2218495885-2728
    9Odysseus '91 6217594549-426
    10Houten 4 (zat)216784245-325
    11Rivierwijkers 52044122860-3216
    12VSC 52033143173-4212

    Poulestanden S.V. Houten 4 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 2 49 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 433009549
    2Odijk 232013216
    3IJFC 5310213-23
    4Houten 4 (zat)300347-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Briaire, DjordiTeamspeler
    Esschoten, Maurits vanTeamspelerMiddenvelder
    Hermsen, MilanTeamspeler
    Hubers, DucoTeamspeler
    Kruyf, Guido deTeamspeler
    Nieuwenhuijsen, JorritTeamspelerMiddenvelder
    Ravestein, RutgerTeamspelerAanvaller
    Renckens, JoostTeamspelerVerdediger
    Siemelink, LorenzoTeamspeler
    Stroomberg, BartTeamspelerKeeper
    Sturkenboom, RoelTeamspelerVerdediger
    Sturkenboom, TomTeamspelerMiddenvelder
    Tiel, Martijn vanTeamspelerMiddenvelder
    Wattimurij, AnthonyTeamspelerMiddenvelder
    Wiss, JasperTeamspeler
    Wiss, JelleTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.