• Houten 4 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Vernooy, RobertOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 jan. 10:30Houten 4 - FC Driebergen 2Sportpark Oud Wulven
    2 feb. 10:30Houten 4 - HDS 3Sportpark Oud Wulven
    9 feb. 11:00Allen Weerbaar 4 - Houten 4Sportpark De Meerweg
    8 mrt. 11:00Schalkwijk 3 - Houten 4Sportpark Blokhoven
    15 mrt. 10:30Houten 4 - Roda '46 5Sportpark Oud Wulven
    29 mrt. 14:30Kampong 17 - Houten 4Sportpark Maarschalkerweerd
    5 apr. 10:30Houten 4 - Soest SO 6Sportpark Oud Wulven
    19 apr. 10:30Houten 4 - Sterrenwijk 6Sportpark Oud Wulven
    10 mei. 12:00Hooglanderveen 4 - Houten 4Sportpark Willem Tomassen
    17 mei. 10:30Houten 4 - Hoogland 5Sportpark Oud Wulven
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagUitslag-regulierUitslag-nvUitslag-sDetails
    8 dec.Sterrenwijk 6Houten 4 (zon)4 - 14 - 1
    1 dec.Soest SO 6Houten 4 (zon)0 - 20 - 2
    24 nov.Houten 4 (zon)Kampong 171 - 21 - 2
    17 nov.FC Driebergen 2Houten 4 (zon)0 - 10 - 1
    3 nov.Houten 4 (zon)Zeist 30 - 00 - 0
    27 okt.Hoogland 5Houten 4 (zon)4 - 54 - 5
    20 okt.Houten 4 (zon)Schalkwijk 32 - 52 - 5
    13 okt.Houten 4 (zon)Hooglanderveen 41 - 31 - 3
    6 okt.Roda '46 5Houten 4 (zon)1 - 11 - 1
    22 sep.HDS 3Houten 4 (zon)5 - 35 - 3
    15 sep.Abcoude fc 6Houten 4 (zon)8 - 18 - 1
    8 sep.Houten 4 (zon)PVCV 72 - 42 - 4
    1 sep.Baarn sv 3Houten 4 (zon)4 - 14 - 1
  • Poulestanden Houten 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baarn sv 33300142129
    2PVCV 73201111106
    3Abcoude fc 63102101003
    4Houten 4 (zon)3003416-120

    Poulestanden Houten 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zeist 3106222316720
    2Hoogland 5961244202419
    3Schalkwijk 31052333231017
    4Kampong 17105232723417
    5Sterrenwijk 6751131121916
    6Hooglanderveen 41043329191015
    7Roda '46 583231619-311
    8Houten 4 (zon)103251724-711
    9HDS 392342536-119
    10Soest SO 6101271449-355
    11FC Driebergen 291081331-183
    12Allen Weerbaar 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bekker, PaulTeamspeler
    Bessems, MartijnTeamspeler
    Bos, MichelTeamspeler
    Evers, MelvinTeamspeler
    Falk, RobertTeamspeler
    Gun, Martijn v.d.Teamspeler
    Heemskerk, JasperTeamspeler
    Horst, Jan WillemTeamspeler
    Miltenburg, ArnoTeamspeler
    Swanink, MarcelTeamspeler
    Vernooy, RobertTeamspeler
    Versteeg, JohanTeamspeler
    Wolf, PeterTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.