• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 13:00Houten 6 - Faja Lobi KDS 4Sportpark Oud Wulven
    8 feb. 16:30IJFC 8 - Houten 6Sportpark Groenvliet
    15 feb. 12:00Vreeswijk 3 - Houten 6Sportpark "Zandveld"- Vreeswijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 jan.SCH '44 5 - Houten 61 - 4
  • Poulestanden Houten 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 31283155223327
    2Vreeswijk 31071243162722
    3Geinoord Nieuwegein 4106222317620
    4Meern De 81061341221919
    5IJFC 81054129151419
    6Houten 6960325131218
    7Faja Lobi KDS 4115241821-317
    8SCH '44 5124172727013
    9OSM '75 4112182145-247
    10Lopik 3100281148-372
    11Focus '07 51101101259-471

    Poulestanden Houten 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rivierwijkers 53300172159
    2Odin 732018806
    3Houten 63102613-73
    4VSC 43003210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Desmond vdTeamspeler
    Hubers, DucoTeamspeler
    Renckens, JoostTeamspeler
    Sturkenboom, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Houten 6

    VS

    Faja Lobi KDS 4

    01 februari 202013:00 uur
    Sportpark Oud Wulven veld 4

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Houten 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,78

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,44

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd