• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Houten 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Brederodes 315113174254936
    2IJFC 81494145172831
    3Meern De 81593358302830
    4Vreeswijk 31492356292729
    5Geinoord Nieuwegein 4148243326726
    6Houten 61380532221024
    7Faja Lobi KDS 4146262629-320
    8SCH '44 5144192834-613
    9OSM '75 41522112960-318
    10Lopik 31404101566-514
    11Focus '07 51401131573-581

    Poulestanden Houten 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rivierwijkers 53300172159
    2Odin 732018806
    3Houten 63102613-73
    4VSC 43003210-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Desmond vdTeamspeler
    Hubers, DucoTeamspeler
    Renckens, JoostTeamspeler
    Sturkenboom, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Houten 6

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,46

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,69

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,85

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd