• Zaterdag 7

    Houten 7

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Spoon, RinseOverige stafTeammanager
    Verkade, MartenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Donderdag 19:45-21:00 Veld 8 Kleedkamer ?
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 12:30Houten 7 - Odysseus '91 10Sportpark Oud Wulven
    8 okt. 15:00DVSU 6 - Houten 7Sportpark Lunetten
    15 okt. 13:45Houten 7 - Hyenas FC 4Sportpark Oud Wulven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    24 sep.JSV Nieuwegein 8 - Houten 715 - 0
    24 sep.Houten 3 - EDO 42 - 2
    24 sep.Houten O16-4 - Training0 - 0
    20 sep.Houten 1 - OSM 110 - 1
    17 sep.Houten O23-4 - Delta Sports O23-12 - 2
    17 sep.Houten 3 - VVZ'49 33 - 2
    17 sep.Domstad Majella 4 - Houten 710 - 0
  • Poulestanden Houten 7 ( 6e klasse 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JSV Nieuwegein 81100150153
    2Delta Sports '95 FC 811007343
    3DVSU 611003123
    4Odin 1111002113
    5Hyenas FC 400000000
    6IJFC 1000000000
    7Lopik 300000000
    8Rivierwijkers 900000000
    9Odysseus '91 10100112-10
    10Domstad Majella 5100113-20
    11VSC 11100137-40
    12Houten 71001015-150

    Poulestanden Houten 7 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 3 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Domstad Majella 43300183159
    2Delta Sports '95 FC 532019636
    3VSC 15310235-23
    4Houten 73003117-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Appeldoorn, FrankTeamspeler
    Asperen, Axel vanTeamspeler
    Busker, KevinTeamspeler
    Cao, KennyTeamspeler
    Chen, CharlieTeamspeler
    Delfgaauw, ElwinTeamspeler
    Esseveld, Tom vanTeamspeler
    Graaf, Christiaan van derTeamspeler
    Griend, Robbert van derTeamspeler
    Hoogland, LuukTeamspeler
    Jansen, ArjanTeamspeler
    Kinder, MusaTeamspeler
    Spoon, RinseTeamspeler
    Verschuur, DesnyTeamspeler
    Vliet, Lars vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.