• Zaterdag 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dijk, Sebastian vanOverige stafTeammanager
    Linthorst, NevilTechnische stafTrainer
    Werkhoven, Sander vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 21:30-22:45 Veld 2 Kleedkamer ?
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 13:30VSC 11 - Houten 8Sportpark Koningsweg
    9 okt. 11:00Sterrenwijk 4 - Houten 8Sportpark Zoudenbalch
    16 okt. 13:00Houten 8 - Odin 12Sportpark Oud Wulven
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Houten 8 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Delta Sports '95 FC 1000000000
    2Domstad Majella 600000000
    3DVSU 700000000
    4Focus '07 500000000
    5't Goy 300000000
    6Houten 800000000
    7Jonathan 400000000
    8JSV Nieuwegein 900000000
    9Odin 1200000000
    10Rivierwijkers 1000000000
    11Sterrenwijk 400000000
    12VSC 1100000000

    Poulestanden Houten 8 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten 832019546
    2Delta Sports '95 FC 721016423
    3Geinoord Nieuwegein 4210137-43
    4Vreeswijk 5310257-23
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Braaksma, StephanTeamspeler
    Broek, Marco van denTeamspeler
    Dijk, Sebastian vanTeamspeler
    Ebbers, MarlinTeamspeler
    Karssen, NilsTeamspeler
    Koerts, JorritTeamspeler
    Koopman, Jan-willemTeamspeler
    Linthorst, NevilTeamspeler
    Nguyen, MinhTeamspeler
    Pool, Sem van derTeamspeler
    Tan, BryanTeamspeler
    Vries, Jerom deTeamspeler
    Vrij, Sem deTeamspeler
    Werkhoven, Sander vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.