• Zondag 8

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Minnaar, NielsOverige stafTeammanager
    Udenhout, Maarten vdOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 jan. 14:00Aurora 4 - Houten 8Sportpark Hoog Weerdenburg
    26 jan. 12:30Houten 8 - Vreeswijk 5Sportpark Oud Wulven
    2 feb. 12:30Houten 8 - Sterrenwijk 10Sportpark Oud Wulven
    9 feb. 11:00Vreeswijk 3 - Houten 8Sportpark "Zandveld"- Vreeswijk
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Houten 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Amsvorde 63300153129
    2Houten 8320110916
    3Achterveld SV 231021012-23
    4Roda '46 83003314-110

    Poulestanden Houten 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Aurora 4109104783928
    2Vreeswijk 3962143162720
    3Brederodes 2860268264218
    4PVCV 8860223111218
    5Voorwaarts 7951337231416
    6Houten 8104242525014
    7UVV 5103253243-1111
    8Sterrenwijk 109306423399
    9Houten 6102171941-227
    10Vreeswijk 591171494-804
    11SCH '44 5101091848-303
    12Forza Almere 200000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bakema, AbelTeamspeler
    Coopmans, ThijsTeamspeler
    Dijkman, ColinTeamspeler
    Hattem, Oscar vanTeamspeler
    Klaver, JelleTeamspeler
    Kleine, NielsTeamspeler
    Kwast, WouterTeamspeler
    Langeweg, YouriTeamspeler
    Minnaar, NielsTeamspeler
    Pater, ThomasTeamspeler
    Roskam, SanderTeamspeler
    Savelkoul, JornTeamspeler
    Scheffer, JoostTeamspeler
    Udenhout, Daan van denTeamspeler
    Udenhout, Maarten vdTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Aurora 4

    VS

    Houten 8

    19 januari 202014:00 uur
    Sportpark Hoog Weerdenburg veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Houten 8

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,40

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd