• (tijdelijke) besluitvorming starten van training voor de Blauwe Mini's

    7 mei 2020
  • We begrijpen dat iedereen weer staat te popelen om weer te mogen beginnen met trainen en verlangt naar het "normale" leven. Om weer te beginnen met trainen heeft de gemeente strenge voorwaarden gesteld aan sportverenigingen.

    Het bestuur geeft daarom besloten om de Blauwe Mini's (nog) niet te laten starten. We kunnen voor die leeftijdsgroep niet garanderen dat er 1,5 meter afstand gehouden wordt tussen trainers en speler en een goed verloop van het trainen zonder ouders langs de lijn. We starten daarom eerst op met overige jeugd om ervaring op te doen op het komen en gaan op het sportpark en trainen met 1,5 meter afstand tussen trainer en speler. Later deze maand zal er een heroverweging worden gemaakt om ook weer te starten met de Blauwe Mini's.

    Het bestuur van S.V. Houten