• Uittoernooien

    Naast onze eigen SV Houten voetbalactiviteiten en thuistoernooien kunnen wij ons voorstellen dat er ook teams zijn die zich bij andere verenigingen willen inschrijven om aan een toernooi deel te nemen. Daarom hebben wij hieronder een lijst met verenigingen samengesteld waarvan SV Houten o.a. een uitnodiging heeft ontvangen.

    In deze lijst staat de verenigingsnaam genoemd, waar de vereniging is gevestigd, de datum waarop het toernooi plaatsvindt, welke doelgroep actief is en het e-mailadres om in te schrijven inschrijven. Kijk goed naar de rubriek opmerkingen of die wel of niet van toepassing zijn voor je team.

    Inschrijven
    Wil je met je team deelnemen aan een uittoernooi, dan schrijft je zelf je team in!

    Wat is de juiste volgorde om je als SV Houten team bij een toernooi in te schrijven?
    • Inventariseer of je op de datum van het desbetreffende toernooi geen competitie-, beker- of nacompetitiewedstrijd speelt;
    • Inventariseer of je geen thuistoernooi of SV Houten voetbalactiviteit hebt. Een thuistoernooi of voetbalactiviteit gaat voor een uittoernooi;
    • Inventariseer eerst of je op de datum van het desbetreffende toernooi alle spelers tot je beschikking hebt inclusief voldoende vervoersmogelijkheden;
    • Neem contact op met de contactpersoon van het desbetreffende toernooi. Geef hierbij aan met welk team je wilt deelnemen;
    • Controleer of je een bevestiging van deelname krijgt.

    Uiteraard is de belangrijkste spelregel: Inschrijven is deelname!
    Er is niets zo vervelend voor een organiserende vereniging om met afzeggingen te maken te krijgen. Lukt deelname aan het uittoernooi onverwachts toch niet, meld je dan TIJDIG af bij de contactpersoon/het e-mailadres waar je de bevestiging van hebt ontvangen.

    We weten dat het voor de meeste toernooien nog ver weg is, maar sommige toernooien zijn zo populair, dat een snelle inschrijving noodzakelijk is voor deelname. Schrijf je daarom op tijd in. Mocht je nog een uittoernooi weten en vind je dat het uittoernooi aan de lijst moet worden toegevoegd, geef het dan door aan toernooien@svhouten.nl.

    Wij willen tenslotte benadrukken dat toernooien@svhouten.nl niet verantwoordelijk is voor jouw inschrijving en/of deelname. En ook niet meer informatie heeft dan hetgeen gepubliceerd. Voor vragen over de uittoernooien kun je ook altijd terecht bij Jan Dijs.

    Update 30-nov:

    Voetbalclub Datum Plaats Doelgroep Opmerkingen Contact/inschrijven
    Alphense Boys 23-dec Alphen ad Rijn JO12,JO13 Hoofd en 1e klasse  toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 27-dec Alphen ad Rijn JO10 6 tegen 6 toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 27-dec Alphen ad Rijn JO11 8 tegen 8 toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 28-dec Alphen ad Rijn JO8,JO9 6 tegen 6 toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 29-dec Alphen ad Rijn JO12 die al 11 tegen 11 spelen toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 30-dec Alphen ad Rijn JO14 divisie niveau toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 2-jan Alphen ad Rijn JO13 divisie niveau toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 3-jan Alphen ad Rijn JO12 8 tegen 8 toernooien@alphenseboys.nl
    Alphense Boys 4-jan Alphen ad Rijn JO15 divisie niveau toernooien@alphenseboys.nl
    Focus '07 4-jan Culemborg JO8, JO9 en JO10 Hoofdklasse en hoger dianefocus@hotmail.com
    Focus '07 5-jan Culemborg JO11,JO12 Hoofdklasse en hoger dianefocus@hotmail.com
    vv Huizen 11-jan Huizen JO8 tm JO15 MO11 tm MO15 diverse klasses toernooien@svhuizen.nl
    v.v. Wilhelmina Boys 11-jan Best JO13,JO14,JO15,MO13,MO15 diverse klasses toernooi@wilhelminaboys.nl
    Focus '07 11-jan Culemborg JO13,JO14,JO15 Hoofdklasse en hoger dianefocus@hotmail.com
    A.S.C. Waterwijk 11-jan Almere JO17, JO19   toernooicommissie@waterwijk.nl
    DSOV 11-jan Vijfhuizen JO16 tm JO19   toernooicom@dsov.nl
    DSOV 12-jan MO15 JO16 tm JO19   toernooicom@dsov.nl
    Focus '07 12-jan Culemborg JO17,JO19 Hoofdklasse en hoger dianefocus@hotmail.com
    v.v. Wilhelmina Boys 18-jan Best JO8,JO11,JO12 diverse klasses toernooi@wilhelminaboys.nl
    Unitas 18-jan Ettenleur JO14, JO15 3e, 4e,5e klasse toernooi@unitas30.nl
    v.v. Wilhelmina Boys 25-jan Best JO9,JO10 diverse klasses toernooi@wilhelminaboys.nl
    WMC 11-apr Heerhugowaard O8,O9,O10,O11 3e en lager klasse  toernooi@sv-wmc.nl
    WMC 11-apr Heerhugowaard O12 3e en lager klasse  toernooi@sv-wmc.nl
    v.v. Wik 11-apr Den Haag JO11,JO12,JO13 diverse klasses wikjeugdtoernooien@gmail.com
    WMC 11-apr Heerhugowaard O15 2e en lager klasse  toernooi@sv-wmc.nl
    WMC 11-apr Heerhugowaard O17 1e en lager klasse  toernooi@sv-wmc.nl
    DSOV 11-apr Vijfhuizen JO12 tm JO15   toernooicom@dsov.nl
    De Meern/PVCV 11 en 12 april Utrecht O8,O9,O10,O11,O12,O13 Divisie en Hoofdklasse info@stolsvoetbal.nl
    DSOV 12-apr Vijfhuizen JO8 tm JO11   toernooicom@dsov.nl
    VOP 13-apr Amersfoort JO17,JO19 2e tm 4e klasse jeugdtoernooien@voetbal-vop.nl
    v.v. Wik 2-mei Den Haag JO8,JO9,JO10 diverse klasses wikjeugdtoernooien@gmail.com
    DSVP 21-mei Pijnacker MO17 4e divisie meisjestoernooiendsvp@gmail.com
    VOP 21-mei Amersfoort JO13,JO15 2e tm 4e klasse jeugdtoernooien@voetbal-vop.nl
    GJS 21-mei Gorinchem    1e tm 4e klasse toernooi@gjs-gorinchem.nl
    A.S.C. Waterwijk 21-mei Almere JO13, JO14 2e klasse en hoger toernooicommissie@waterwijk.nl
    RKSV WEC 21-mei Schijndel JO13 hogere klasse voetsendonkersjo13toernooi@ziggo.nl 
    vv GKC 29-31-mei Grasheim Senioren   ambras@vvgkc.com
    RWB 30-mei Waalwijk JO11, JO12, JO15   toernooi@rwbwaalwijk.nl
    A.S.C. Waterwijk 30-mei Almere JO15, JO16 2e klasse en hoger toernooicommissie@waterwijk.nl
    Alliance`22 30-mei Haarlem JO12 3e, 4e klasse robinvoetbal@upcmail.nl
    OSM '75 30-mei Maarssenbroek JO8,JO9,JO11,JO13,JO14 diverse klasses toernooien@osm75.nl
    VOP 30-mei Amersfoort JO8,JO9,JO10,JO11 alle klasses jeugdtoernooien@voetbal-vop.nl
    Unitas '30 30-mei Ettenleur JO8,JO11,MO11,MO13 diverse klasses toernooi@unitas30.nl
    B.Z.S 30-mei Beusichem JO8,JO9,JO10 diverse klasses toernooien@vv-bzs.nl
    vv Arnemuiden 30-mei Arnemuiden JO8 alle klasses toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
    vv Arnemuiden 30-mei Arnemuiden JO13 Hoofsklasse toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
    V.O.A.B. 31-mei Goirle JO11 BVO's en Hoofdklasse joris-mathijsen-cup@voab.nl
    OSM '75 31-mei Maarssenbroek JO9,JO10,JO12,JO14,JO15 diverse klasses toernooien@osm75.nl
    Alliance`22 31-mei Haarlem MO9 7e klasse robinvoetbal@upcmail.nl
    Alliance`22 31-mei Haarlem MO15 Hoofdklasse robinvoetbal@upcmail.nl
    A.S.C. Waterwijk 1-jun Almere JO11, JO12   toernooicommissie@waterwijk.nl
    DSVP 1-jun Pijnacker MO11,MO13,MO15,MO17 2e klasse meisjestoernooiendsvp@gmail.com
    VV Beesd 6-jun Beesd JO9 tm JO12 diverse klasses g.terburg@kpnmail.nl
    VV Beesd 6-jun Beesd MO9 tm MO12 diverse klasses g.terburg@kpnmail.nl
    FC Driebergen 6-jun Driebergen JO8,JO9,JO10,JO11,JO12 diverse klasses fcdtoernooien@gmail.com
    RWB 6-jun Waalwijk JO8, JO9, JO10, JO13 1e, 2e klasse toernooi@rwbwaalwijk.nl
    VOP 6-jun Amersfoort MO15 2e,3e klasse jeugdtoernooien@voetbal-vop.nl
    B.Z.S 6-jun Beusichem JO11,JO12,MO11 diverse klasses toernooien@vv-bzs.nl
    SVMM 6-jun Maarn JO9 tm JO12 3e, 4e klasse toernooi@svmm.nl
    vv De Wherevogels 6-jun Purmerend JO15,JO16,JO17 diverse klasses toernooien@wherevogels.nl
    v.v. Dilettant 6-jun Krimpen aan de Lek JO8,JO9.JO11,JO13 diverse klasses toernooien.dilettant@gmail.com
    vv Arnemuiden 6-jun Arnemuiden JO10 tm JO14 diverse klasses toernooicommissie@vvarnemuiden.nl
    v.v. Dilettant 7-jun Krimpen aan de Lek JO15,MO11,MO13 diverse klasses toernooien.dilettant@gmail.com
    RWB 7-jun Waalwijk JO17   toernooi@rwbwaalwijk.nl
    H.S.S.C. 13-jun Hei- en Boeicop JO9,JO11,MO13,MO15 diverse klasses toernooien@hssc61.nl
    B.Z.S 13-jun Beusichem MO11/JO11,JO12 diverse klasses toernooien@vv-bzs.nl
    SVMM 13-jun Maarn JO13,JO14,JO15 3e, 4e klasse toernooi@svmm.nl
    DOSC 13-jun Den Dolder JO9,JO12,JO13 diverse klasses whummel@dekamarkt.nl
    FC Driebergen 13-jun Driebergen JO13,JO14,JO15,JO17 diverse klasses fcdtoernooien@gmail.com
    HDW 13-jun Rotterdam JO13, JO15 3e en 4e klasse hwdkotter@gmail.com
    DFC 13-jun Dordrecht JO8,JO9 1e en 2e klasse dfcjeugdtoernooi@gmail.com
    DFC 13-jun Dordrecht JO10 1e en 2e klasse dfcjeugdtoernooi@gmail.com
    vv De Wherevogels 13-jun Purmerend JO8,JO9,JO10 diverse klasses toernooien@wherevogels.nl
    GVVV 13-jun Veenendaal MO9,MO11,MO13,MO15,MO17 diverse klasses toernooicommissie@gvvv.nl.  
    S.V. 's-Graveland 13-jun Graveland JO10,JO11,JO12,JO13,JO14,JO15 diverse klasses ariejanmaattoernooi@svsgraveland.nl
    VVY 13-jun Ijsselstein MO13 tm MO19 diverse klasses www.vvij.nl/toernooien
    VVY 14-jun Ijsselstein JO8 tm JO12 diverse klasses www.vvij.nl/toernooien
    vv De Wherevogels 14-jun Purmerend JO11,JO13 diverse klasses toernooien@wherevogels.nl
    vv De Wherevogels 14-jun Purmerend MO15,MO19 diverse klasses toernooien@wherevogels.nl
    SV Houten 14-jun Houten Vrouwen en meisjes   john.vermeulen@svhouten.nl
    SVMM 20-jun Maartensdijk JO8 tm JO16 diverse klasses toernooicommissie@svmmaartensdijk.nl
    v.v. Nunspeet 20-jun Nunspeet JO8 tm JO13 diverse klasses toernooienvvnunspeet@gmail.com
    Unitas '30 20-jun Etten-Leur JO13 2e/3e divisie,hoofsklasse toernooi@unitas30.nl
    FC Driebergen 20-jun Driebergen MO11,MO13,MO15,MO17 diverse klasses fcdtoernooien@gmail.com
    DVSU 20-jun Utrecht JO8 2e, 3e,4e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 20-jun Utrecht JO10 hoofd, 1e, 3e, 4e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 20-jun Utrecht JO12 2e, 4e, 5e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 20-jun Utrecht MO9 10e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 20-jun Utrecht MO11 2e, 3e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 20-jun Utrecht MO13 2e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 20-jun Utrecht MO13 4e klasse 8x8 Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 20-jun Utrecht MO15 2e, 3e klasse Toernooien@dvsu.nl
    A.S.C. Waterwijk 20-jun Almere JO8, JO9, JO10   toernooicommissie@waterwijk.nl
    CDW 20-jun Wijk bij Duurstede JO13, JO14, JO15   cdwtoernooien@cdw.nl
    SVMM 20-jun Maarn MO15,MO17 diverse klasses toernooi@svmm.nl
    DOSC 20-jun Den Dolder JO8,JO10,JO11 diverse klasses whummel@dekamarkt.nl
    HDW 20-jun Rotterdam JO9 4e klasse hwdkotter@gmail.com
    CDW 21-jun Wijk bij Duurstede JO9, JO11 Divisie en Hoofdklasse cdwtoernooien@cdw.nl
    FC Driebergen 27-jun Driebergen JO19 1e, 2e en 3e klasse fcdtoernooien@gmail.com
    CDW 27-jun Wijk bij Duurstede JO8,JO9,JO10,JO11,JO12   cdwtoernooien@cdw.nl
    DVSU 27-jun Utrecht JO9 1e,2e, 4e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 27-jun Utrecht JO11 1e,2e, 4e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 27-jun Utrecht JO13 2e, 4e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 27-jun Utrecht JO14 1e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 27-jun Utrecht JO15 2e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 27-jun Utrecht JO16 3e klasse Toernooien@dvsu.nl
    DVSU 27-jun Utrecht JO19 2e klasse Toernooien@dvsu.nl
    CDW 28-jun Wijk bij Duurstede JO13-1, JO15-1 Divisie en Hoofdklasse cdwtoernooien@cdw.nl