• Thuis programma

    Datum/tijdThuisUitAccommodatieVeldDetails
    15 jun. 08:00Blauwe Mini'sEinddag BMSportpark Oud Wulvenveld 2
    15 jun. 08:00Blauwe Mini'sEinddag BMSportpark Oud WulvenVeld 8
    15 jun. 09:00Houten JO11-6OudersSportpark Oud Wulvenveld 1 A
    15 jun. 09:00Houten JO10-4OudersSportpark Oud Wulvenveld 1 B
    15 jun. 09:30Houten MO13-1OudersSportpark Oud Wulvenveld 4
    15 jun. 11:00S.V. Houten VR3Candia '66 VR1Sportpark Oud Wulvenveld 1
    15 jun. 13:15S.V. Houten JO17-4Huizen JO17-3Sportpark Oud Wulvenveld 4
    15 jun. 13:15S.V. Houten JO17-1Focus O17-1Sportpark Oud Wulvenveld 1
    20 jun. 18:00S.V. Houten JO13-2PVCV JO13-1Sportpark Oud Wulvenveld 4

    Bekijk het volledige thuis programma

  • Uit programma

    Datum/tijdThuisteamUitStatusDetails
    15 jun. 12:00Linschoten 2S.V. Houten 6Te spelen
    15 jun. 12:00UVV JO19-3S.V. Houten JO19-2Te spelen
    15 jun. 12:00sv Parkhout 6S.V. Houten 7Te spelen
    15 jun. 14:30SVW 1S.V. Houten 1Te spelen

    Bekijk het volledige uit programma

  • Heren 1

    Volgende wedstrijd

    Nacompetitie

    SVW 1

    VS

    S.V. Houten 1

    15 juni 202414:30 uur
    Sportpark Glaspark veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Vrouwen 1

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Balsponsor Heren 1

  • Balsponsor Vrouwen 1

  • Stand Heren 1 - 2e klasse G

    PositieTeamGSPT
    1Roda Boys/Bommelerwaard 12650
    2Nivo Sparta 12649
    3Theole 12649
    4Achilles '29 12641
    5sv Parkhout 12634
    6Tricht 12634
    7Wilhelmina'26 12634
    8GJS 12634
    9GRC-14 12633
    10SVW 12633
    11Houten 12633
    12Hardinxveld 12631
    13WSC 12627
    14Sleeuwijk 12624
  • Stand Vrouwen 1 - 3e klasse A

    PositieTeamGSPT
    1sv Parkhout VR11846
    2S.V. Houten VR11846
    3RFC VR11829
    4DESK VR11828
    5Hercules VR21827
    6Asperen VR11824
    7HSSC'61 VR11819
    8VVIJ VR11819
    9Delta Sports '95 FC VR21815
    10Peursum VR11810