• Houten 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Eck vd Sluys, Yordi vanOverige stafTeammanager
    Roelfsema, BenjaminTechnische stafTrainer/coach

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20:00-21:30 Veld 2 Kleedkamer 13
    Donderdag 20:00-21:30 Veld 2 Kleedkamer 12
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 okt. 12:00Houten 2 - Altius 3Sportpark Oud Wulven
    15 okt. 09:45Houten 2 - Hertha 2Sportpark Oud Wulven
    29 okt. 11:00Nieuw Utrecht SV 2 - Houten 2Sportpark Rijnvliet
    5 nov. 13:00Houten 2 - Meern De 3Sportpark Oud Wulven
    12 nov. 11:00OSM '75 2 - Houten 2Sportpark Fazantenkamp
    26 nov. 15:00VVIJ 4 - Houten 2Sportpark Groenvliet
    3 dec. 11:00Houten 2 - DHSC 2Sportpark Oud Wulven
    10 dec. 14:00Hercules 3 - Houten 2Sportpark Voordorp
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslagDetails
    24 sep.SCH '44 3Houten 2 (zat)2 - 6
    15 sep.'t Goy 2Houten 2 (zat)1 - 0
    10 sep.Houten 2 (zat)Aurora 24 - 3
    3 sep.Delta Sports '95 FC 3Houten 2 (zat)1 - 6
    4 jun.Renswoude 2Houten 2 (zat)2 - 4
    28 mei.Houten 2 (zat)Elinkwijk 20 - 2
    21 mei.Houten 2 (zat)Odysseus '91 21 - 4
    14 mei.Loosdrecht 2Houten 2 (zat)2 - 1
  • Poulestanden Houten 2 ( 3e klasse 7 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Houten 2 (zat)11006243
    2Altius 311006333
    3Nieuw Utrecht SV 211003123
    4Hercules 310102201
    5Meern De 310102201
    6Argon 410100001
    7Hertha 210100001
    8VVIJ 400000000
    9OSM '75 2100113-20
    10DHSC 2100136-30
    11SCH '44 3100126-40

    Poulestanden Houten 2 ( Mannen beker reserve zaterdag poulefase Groep 1 39 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1't Goy 23300160169
    2Houten 2 (zat)320110556
    3Delta Sports '95 FC 33102518-133
    4Aurora 23003614-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Donselaar, Mitchell vanTeamspeler
    Ebing, FerronTeamspeler
    Eck vd Sluys, Yordi vanTeamspeler
    Huisman, StefanTeamspeler
    Klein, M. deTeamspeler
    Lagerweij, PimTeamspeler
    Lakerveld, Rick vanTeamspeler
    Lange, Léon deTeamspeler
    Vecht, Christiaan vdTeamspeler
    Wolfkamp, LarsTeamspeler
    Wurf, Boy van derTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.